Ultra Compact Antibakteriaalsed niisked salvrätikud, 100tk

2,65

Маksimaalne kaitse igas olukorras. Tagavad teie käte hügieenilise puhtuse, kui viibite reisil, lennukis, jalutuskäigul või autos

Laost otsas

Kirjeldus

Kasutusjuhised: avage pakend, tõmmake üks salvrätik välja. Pühkige sellega peopesad ja sõrmed hoolikalt üle. Laske kätel kuivada. Vältige toote kokkupuudet silmadega. Hoida kuivas jahedas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Kasutusviis: tulenevalt toote tüübist. Inimese hügieeni eesmärgil kasutatavad biotsiidid. Аktiivne toimeaine: salvrätid on niisutatud lahuses, mis sisaldab 100 gr kohta 0,225 gr kvaternaarseid ammooniumiühendeid, bensüül-C12-16-alküüldimetüüli ja kloriide.

Biotsiidne toode nr: LV26072017 / 5870.

Kasutamine: käte desinfitseerimisvahend täiskasvanutele ja lastele. Puhastab, pehmendab ja niisutab nahka. Mõjub tõhusalt Staphylococcus aureus’e (ATCC 6538), Pseudomonas aeruginosa (ATCC 15442), Enterococcus hirai (ATCC 10541) ja Escherichia coli (K12 NCTC 10538) vastu.

Ohutusnõuded: hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui vajate toote kasutamisel juhtunud õnnetuse tõttu meditsiiniabi, esitage vajadusel toote pakendil või tootesildil olev info. Enne toote kasutamist lugege tootesilti. Esmaabivõtted: toimeaine silma sattumisel: viivitamatult loputage silmad ohtra veega. Kui silmade ärritus jääb püsima, pöörduge arsti poole. Allaneelamisel: toote allaneelamisel pöörduge arsti poole. Kui salvräti niisutamiseks kasutatud vedelik on imendunud ning kannatanul on tõsiseid tervisehäireid, pöörduge erakorralise meditsiiniabi osakonda. Kontakt naha limaskestadega: tõsise meditsiinilise probleemi korral pöörduge arsti poole. Toimeaine sissehingamisel: viige kannatanu värske õhu kätte. Kui põete mõnd tõsist haigust, pöörduge erakorralise meditsiiniabi osakonda. Toodet puudutavad jäätmekäitlusnõuded: kasutatud toodet ja tühja pakendit võib käidelda olmejäätmena.