BERLINGER HAUS kaanega pott, 28 cm, Metallic Line Rose Gold Noir Edition BH/6109

43,55

Tootekood: 5999108402821 Kategooriad: , ,

Laost otsas

Kirjeldus

BERLINGER HAUS METALLIC seeria potid ja tarvikud on valmistatud kvaliteetsest sepistatud alumiiniumist, mille sees on kolmekordne graniitkate (marmor) ja millel on väga kõrge kõvaduskoefitsient. Väliskate on saadaval mitmes värvivalikus, millel on iseloomulik metallist läige. Nendel atraktiivsetel ja moekatel roogadel on SOFT TOUCH (silikoonist käepide). Sobib igat tüüpi ahjudele: gaas, elektri-, keraamika-, halogeen-, induktsioonahjud. TURBO INDUCTION süsteem (need kuumenevad väga kiiresti) säästavad energiat kuni 35%.

Mõõtmed:

Pott Ø28 x 12,4 cm (6,1 l)

Funktsioonid:

  • Kolmekordne kleepumisvastane graniitkate
  • Materjal: kvaliteetne valatud alumiinium
  • Soft-Touch käepide: silikoonist käepide

Klaasist tuulutusava

TURBO INDUCTION süsteem (need kuumenevad väga kiiresti) säästab energiat 35%

Nõudepesumasinas pestav

Igat tüüpi ahjude jaoks: gaas, elektripliit, keraamika, halogeen, induktsioon

Värvus: ROSE GOLD NOIR, millel on iseloomulik altpoolt mustamine

Graniitkate on teflonkate, mis on rikastatud graniidist peenosakestega, mis annab sellele suurema kõvaduse. See on raskem kui teflon, kuid säilitab samal ajal oma eelised: see ei põle, jaotab hästi soojust. See ühendab malmist ja teflonist anumate eelised. Sellel on kõik tefloni eelised, kuid see on kahjustuste suhtes vastupidavam, ületab isegi keraamilisi katteid.

Graniitkate muudab nõud eriti kriimustuskindlaks ja vastupidavaks. Seda tüüpi potid ja pannid võimaldavad ka minimaalse rasvakogusega praadimist, kuna nõud kuumenevad nagu kivi ja annavad kogu pinnale soojust.

Alumiiniumkorpuse ja ferromagnetilise põhja koostis võimaldab seda kasutada induktsioonpliitides ja kõigis teistes köökides, samuti valatud ja valatud alumiiniumi parimaid omadusi kõigis pliitides ja pliitides.