HEA HIND!

Astonish Nõudepesumasina tabletid All in 1, 42tk

Original price was: 5,05€.Current price is: 4,99€.

Kasutusjuhend:

Kasutage üks tablet pesu kohta. Järgige pesumasina tootja kasutusjuhendit. Eemaldage tablett pakendist ja sisestage tablett ettenähtud kohta. Sulgege doseerimisseade ja valige sobiv pesuprogramm. Nõudelt, pottidelt ja pannidelt eemaldage toidujäägid ja asetage need nõudepesumasinasse.

Tavaliste nõude puhul peske temperatuuril 55 °C tavapärase pesutsüklkliga. Tugevalt määrdunud nõude või kareda vee puhul peske 65 kraadise pesutsükliga. Parima tulemuse saamiseks kontrollige ja puhastage korrapäraselt nõudepesumasinfiltrit.

Hoidke pakend suletud. Pärast kasutamist peske käed.

ETTEVAATUST: Ärge asetage nõudepesumasinasse pliikristallklaasi, käsitsi maalitud keraamikat, anodeeritud või värvilist alumiiniumi, kuumustundlikku plastmassi, hõbe-, kuld- või hõbedaplaate, puidu-, luu- või keraamikatöötlemisriistu. Kontrollige, kas need on enne kasutamist kindlasti kasutatavad nõudepesumasinas.

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattudes loputa rohke veega.Peale kasutamist pese käed

Koostisosad: Naatriumkarbonaat peroksühüdraat, tsellulooskumm, amülaas, subtilisiin 5- <15% hapnikupõhised pleegitusained, <5% ensüümid, <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% parfüümid, <5% polükarboksülaadid

Tootekood: 48256221800 Kategooriad: ,

Laost otsas

Kirjeldus

Eemaldab tugevad plekid nagu tee, kohv ja kuivanud toidujäätmed. Tabletid sisaldavad soola ja loputusvahendit, ei jäta klaasnõudele triipe ja nõud jäävad säravpuhtaks. Sobib hästi kareda vee puhul.

Fosfaadivaba ja keskkonnasõbralik. Sidruni värske lõhnaga